Zgrabna Sylwetka: Abyś w Tym Dniu wyglądała doskonale...

niedziela, 30 stycznia 2011

Abyś w Tym Dniu wyglądała doskonale...Autorem artykułu jest KatrinaKrótki poradnik o przygotowaniach do ślubu
Jeśli wesele zbliża się dużymi krokami, powinnaś zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi tego, kiedy powinnaś w szczególny sposób zacząć dbać o swój wygląd. W końcu będzie to dzień, który zapamiętasz na zawsze, więc musisz wyglądać wyjątkowo...

Wizyta u kosmetyczki

Ok. pół roku przed Tym Dniem powinnaś wybrać się do gabinetu kosmetycznego. Kosmetyczka oceni stan Twojej cery i dobierze zabiegi kosmetyczne odpowiednie do Twoich potrzeb. Przy większych problemach z cerą najbardziej skuteczne może się okazać oczyszczanie manualne, a doskonałym połączeniem będzie jeśli wraz z nim kosmetyczka wykona peeling kawitacyjny, który powinnaś powtarzać co ok. 3 tygodnie do samego ślubu albo i dłużej.

Być może skusi się także depilacja laserowa, którą w niektórych gabinetach wykonuje się za pomocą lasera diodowego Lightsheer. Jest to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się zbędnego owłosienia raz na zawsze ciesząc się m.in. nogami gładkimi jak jedwab.

Naturalna opalenizna

W zależności od potrzeb, na 2-3 miesiące wcześniej powinnaś zacząć chodzić na solarium. Staraj się jednak nie przesadzić z opalenizną, gdyż musi ona wyglądać naturalnie. Zwróć również uwagę na kolor sukni (biała czy ecru), gdyż niektóre odcienie podkreślą zbyt lekką lub też zbyt mocną opaleniznę.

Manicure

Mimo że paznokcie żelowe czy też akrylowe mocno szkodzą płytce, warto jest w tym wyjątkowym dniu zadbać również o idealny wygląd dłoni. Będą one widoczne niemalże na każdym zdjęciu i za każdym razem, kiedy ktoś poprosi Cię do tańca, a także kiedy będziesz siedziała przy stole. Tego typu imprezę i taką sesję zdjęciową ma się tylko raz w życiu i warto, aby żaden detal nie popsuł ogólnego wrażenia.

Makijaż ślubny

O makijażu ślubnym powinnaś pomyśleć dość wcześnie tak, abyś zdążyła wybrać się na co najmniej kilka prób. Od jednej kosmetyczki wyjdziesz z makijażem, który wcale nie wygląda dużo lepiej niż gdybyś sama się pomalowała. Inna jednak nałoży Ci tyle pudru, że będziesz się czuła jak w masce na twarzy. Wszelkie defekty i tak zostaną ukryte na zdjęciach, dlatego też nie ma potrzeby nakładać takiego makijażu, w jakim nie będziesz czuła się sobą.

Fryzura ślubna

Fryzura ślubna powinna być na tyle trwała, abyś mimo kilkugodzinnej zabawy pojawiła się na poprawinach w idealnej formie. Przejrzyj wszystkie gazety jakie wpadną Ci w rękę, poszukaj fryzur ślubnych w Internecie i podpytaj fryzjerkę o rady.

Mam nadzieję, że dzięki tym radom nie zostawisz przygotowań na ostatnią chwilę i w dniu swojego ślubu od każdego usłyszysz, że wyglądasz pięknie.
---

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza